MÉDIÁ STALO SA

Aj Jakub Považanec a vracia domov pod Urpín

Foto: Jaro Šiška | Text pod foto: Z Dukly Banská Bystrica odišiel Jakub Považanec na riadny prestup do pražskej menovkyne Dukla po futbalovej sezóne 2013/2014. Ako bolo predtým, ako potom a ako je dnes?… Aj o tom budú Rodné zažltnuté futbalové listy…

Stalo sa skutočnosťou. Po viacerých známych futbalových osobnostiach sa vracia domov, do svojho futbalového prvoligového rodiska, pod banskobystrický Urpín, ďalší ostrieľaný  futbalový harcovník, 32-ročný futbalový špílmacher na poste podhrotového hráča, Jakub Považanec. Takto ho zachytil po nedávnom majstrovskom futbalovom zápase MFK Dukla – ViON Zlaté Moravce Vráble, známy a vo svetovom futbale uznávaný štatistik a historik Jaroslav  Šiška. So svojim fotoaparátom.

Chcete sa o ňom dozvedieť viac? Chcete spoznať jeho názory na súčasný futbal i ten, v ktorom začínal pod trénerským vedením Richarda Čecha? Skúsite pred niektorým z najbližších majstrovských zápasov hľadať Rodné futbalové listy, ktoré dostávajú, či už dávnejšie dostávali zažltnutú farbu blížiacej sa futbalovej jesene práve v dresoch populárnej futbalovej banskobystrickej Dukly?… Viac sa o tom dozviete aj z portálu Priatelia Dukly … Ešte viac aj z iných športových odvetví bohatej histórie Dukiel nabudúce.